VAŽNA OBAVIJEST PRISTUPNICIMA TESTIRANJU ZA PRIMANJE U RADNI ODNOS KUHARA/ICE I ODGOJITELJA/ICE

Poštovani,

sukladno Odluci o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova od 12. studenog 2021. godine, a koja stupa na snagu 16. studenog 2021. godine, prema točki 5. osobe (stranke) koje ulaze u službene prostore Vrtića po bilo kojoj osnovi obvezne su predočiti EU digitalnu COVID potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju odnosno testiranju.

Stoga, obavještavamo sve pristupnike testiranju za primanje u radni odnos kuhara/ice i odgojitelja/ice da su, prilikom dolaska u Dječji vrtić „Pinokio“, dužne ovlaštenoj osobi na uvid dati EU digitalnu COVID potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju ili testiranju.

RAVNATELJICA:

Jadranka Landup