OBAVIJEST O POČETKU PEDAGOŠKE GODINE 2023./2024.

Poštovani roditelji,

pedagoška godina 2023./2024. započinje u petak, 1. rujna 2023. godine, te Dječji vrtić „Pinokio“ u Donjem Miholjcu te područni vrtići u Marijancima, Viljevu i Podravskoj Moslavini počinju s radom navedenog datuma.

Radno vrijeme vrtića u Donjem Miholjcu, Marijancima, Viljevu i Podravskoj Moslavini je od 5:30 do 16:00 sati. Djecu je u vrtić potrebno dovesti do 8:00 sati.

Od 5:30 do 7:00 organizirano je jutarnje dežurstvo u svim objektima koji rade od 5:30 sati, a s djecom boravi dežurna odgojiteljica (nekoliko je skupina spojeno tijekom jutarnjeg dežurstva).

Kod prvog dolaska u vrtić za novoupisano djecu potrebno je donijeti liječničku potvrdu o zdravstvenom stanju i procijepljenosti djeteta za polazak u vrtić (ukoliko ste navedenu dobili od svog pedijatra ili izabranog liječnika), papuče, rezervnu odjeću te čašu/bočicu od tvrđe plastike (ako nije ostala u vrtiću od prošle godine).

Molimo Vas da prilikom dovođenja djeteta koristite najkraći put dolaska do sobe djeteta.

Dnevni ritam dana u Dječjem vrtiću „Pinokio“ nalazi se u nastavku.

Svim roditeljima i djeci želimo dobrodošlicu, lijepe, vesele i razigrane dane u novoj pedagoškoj godini! 😊