RODITELJSKI SASTANAK RODITELJA PREDŠKOLACA

Poštovani roditelji predškolaca,

pozivamo Vas na roditeljski sastanak koji će se održati u četvrtak, 2. veljače 2023. godine, u Dječjem vrtiću „Pinokio“ u Donjem Miholjcu.

Na roditeljski sastanak pozivamo roditelje predškolaca iz redovnog programa Dječjeg vrtića „Pinokio“ te roditelje predškolaca koji će polaziti poseban program predškole u matičnom vrtiću u Donjem Miholjcu i područnim vrtićima u Rakitovici, Marijancima, Viljevu i Podravskoj Moslavini.

Raspored održavanja roditeljskog sastanka:

Vrijeme

Skupine

2. veljače 2023.,

16:30 sati

Bubamare, Zvjezdice te polaznici posebnog programa predškole iz Donjeg Miholjca, Svetog Đurđa i Podgajaca Podravskih

2. veljače 2023.,

17:30 sati

predškolci iz skupine Mačići (Marijanci), predškolci iz skupine Balončići (Rakitovica), predškolci iz skupine Leptirići (Viljevo) i predškolci iz skupine Ribice (Podravska Moslavina) te polaznici posebnog programa predškole iz Marijanaca, Črnkovaca, Bočkinaca, Radikovaca, Viljeva i Podravske Moslavine

Roditeljski sastanak za sve roditelje će se održati u matičnom vrtiću u Donjem Miholjcu, Prilaz stadionu 3.

Molimo Vas da se odazovete roditeljskom sastanku.


Odgojitelji, ravnateljica i pedagoginja