OBAVIJEST O POČETKU PREDŠKOLE – PODRUČNI VRTIĆ VILJEVO

Poštovani roditelji djece s područja Općine Viljevo,

14. ožujka 2022. godine (ponedjeljak) u Dječjem vrtiću „Pinokio“, Područni vrtić Viljevo, započinje POSEBAN PROGRAM PREDŠKOLE za djecu u godini prije polaska u školu (djeca rođena od 1. travnja 2015. do 31. ožujka 2016.), a koja nisu upisana u redoviti program dječjeg vrtića.

Predškola (mala škola) bit će organizirana svaki radni dan od 14. ožujka do 31. svibnja u vremenu od 12 do 15 sati. Predškolci će, zajedno s predškolcima koji polaze dječji vrtić, program predškole polaziti u postorima Vrtića u Viljevu.

Prvi dan predškole (ponedjeljak, 14. ožujka) potrebno je doći u 11:45 sati u pratnji roditelja, a djeca sa sobom trebaju ponijeti:

  • ruksak s rezervnom odjećom
  • papuče
  • čašu od tvrde plastike označenu inicijalima/imenom djeteta

Potvrdu o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu potrebno je donijeti u prvom tjednu.

Za sva pitanja možete se obratiti na telefon 031/291-401 ili e-mail: pedagog.dvpinokio@gmail.com.