OBAVIJEST O POČETKU PREDŠKOLE – PODRUČNI VRTIĆ RAKITOVICA

Poštovani roditelji djece iz Miholjačkog Poreča i Radikovaca,

21. veljače 2022. godine u Područnom vrtiću Rakitovica započinje poseban program predškole za djecu u godini prije polaska u školu, a koja nisu upisana u redovan program dječjeg vrtića.

Predškola (mala škola) bit će organizirana svaki radni dan od 21. veljače do 31. svibnja 2022. godine od 9 do 12 sati. Za djecu će biti organiziran prijevoz (u pratnji odgojitelja) koji će djecu iz Radikovaca preuzimati svaki dan u 8:45 sati kod trgovine, a djecu iz Miholjačkog Poreča u 8:50 kod pošte. Po završetku programa predškole, prijevoz će vratiti djecu na isto mjesto. Molimo da prvi dan djecu dovedu roditelji kako bi potpisali suglasnost.

Prvi dan predškole (ponedjeljak, 21. veljače) djeca trebaju doći u pratnju roditelja, a sa sobom trebaju ponijeti:

  1. potvrdu o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu
  2. ruksak s rezervnom odjećom
  3. papuče
  4. čašu od tvrde plastike označenu inicijalima/imenom djeteta