Obavijest o početku nove pedagoške godine

Poštovani roditelji!

Pedagoška godina 2020./2021. počinje u utorak 01.rujna 2020.godine te Dječji vrtić ˝Pinokio˝u Donjem Miholjcu, područni vrtići u Rakitovici, Črnkovcima i Marijancima započinju s radom navedenog datuma.

Radno vrijeme vrtića u Donjem Miholjcu je od 5,30 h do 16,00 h, u  Rakitovici od 7,30 do 13,00, Črnkovcima i Marijancima od 08,00 do 13,30h. Djecu u vrtić u Miholjcu je potrebno dovesti do 08,00 h, a u područne vrtiće po dogovoru sa odgojiteljima.

Kod prvog dolaska u vrtić potrebno je donijeti liječničku potvrdu o zdravstvevnom stanju i procijepljenosti djeteta za polazak u vrtić.

Dječji vrtić ˝Pinokio˝provodi epidemiološke mjere vezane za COVID 19 te radi toga je zabranjen ulazak roditelja u vrtić. Molimo roditelje da svakodnevno kod dolaska u vrtić predaju odgojitelju podatke o temperaturi djeteta ( napisane vrijednosti temperature, ime djeteta, datum i potpis roditelja) . DJECI NE STAVLJATI MASKICE!!

Ostale mjere koje je propisao HZJZ Dječji vrtić ˝Pinokio˝je prilagodio u sklopu cjelokupne organizacije rada!

Svim roditeljima i djeci želimo dobrodošlicu  u novoj pedagoškoj godini!!