Početak rada vrtića 11.05.2020. radi zbrinjavanja djece

Dječji vrtić “Pinokio” Donji Miholjac započinje rad na zbrinjavanju djece 11.05.2020. g. prema prijedlogu za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID – 19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanja djece rane i predškolske dobi.

Molimo roditelje odgovornom donošenju odluka o zbrinjavanju djece jer je broj djece prema navedenom prijedlogu ograničen. Navedene upute je izdao Hrvatski zavod za javno zdravstvo te vas molimo da ga pročitate kako bi se o svemu detaljno informirali. LINK: https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Upute-vrtici-i-skole-29-4-2020.pdf

Molimo roditelje da se do četvrtka izjasne o potrebi zbrinjavanja djece te da se jave u vrtić radi izjave koju moraju popuniti i potpisati. IZJAVA RODITELJA PDF