E-oglasna ploča

Poštovani roditelji,

Dječji vrtić “Pinokio” Donji Miholjac uključio se u sustav Dinamikom, komunikacijski sustav koji je originalno dizajniran kao napredna elektronička oglasna ploča zatvorenog tipa za hrvatske predškolske ustanove. Kreirana prema iskustvima vrtićkih odgajatelja i roditelja te standardnoj hijerarhijskoj strukturi predškolskih ustanova, ova oglasna ploča ide ukorak s vremenom kao model jednostavne i pristupačne razmjene sadržaja. Pomoći će Vam da daleko bolje i kvalitetnije pratite vrtićke aktivnosti te primate korisne informativne materijale stručnog osoblja.

U bilo koje vrijeme pomoću računala ili mobitela saznajete sve ključne informacije o vrtićkim aktivnostima vašeg djeteta, eliminirate neobaviještenost, čitate informativne članke većeg opsega i bolje koordinirate rad s djecom.

Svaki korisnik Dinamikoma u sustav ulazi pomoću korisničkih podataka. Na e-mail adresu koju ćete navesti u pristupnici, biti će vam poslan e-mail sustava Dinamikom s korisničkim podacima i aktivacijskim linkom. Jednostavnom procedurom moći ćete odmah započeti s korištenjem.

Ovdje možete preuzeti pristupnicu te info letak. Ispunjenu pristupnicu možete predati u vrtiću ili poslati na e-mail: tanja.pinokio@gmail.com

Sve ostale potrebne informacije možete dobiti na web stranici www.dinamikom.eu ili putem upita na e-mail: tanja.pinokio@gmail.com

Dinamikom-pristupnica-roditelji

Dinamikom-info-letak-roditelji

Vaš vrtić