Slikovnica

Ožu 30, 2020

Dragi roditelji, preuzmite Slikovnicu kako bi djeci pomogli razumjeti što se to događa oko nas u ovom vremenu izolacije

OBAVIJEST RODITELJIMA

Ožu 27, 2020

Poštovani roditelji, ukoliko nemate rješenje oko zbrinjavanja djece dok oba roditelja rade molim vas da se javite dan ranije radi organizacije rada vrtića. Javiti se možete od 07,00 – 15,00 na e mail vrtica: djecjivrticpinokio@gmail.com ili osobno svojim odgojiteljima koji su u kontaktu sa ravnateljicom. Srdačan pozdrav!

OBAVIJEST O RADU VRTIĆU

Ožu 13, 2020

Poštovani roditelji, nakon sastanka premijera gosp. Plenkovića sa stožerom civilne zaštite donešena je odluka da nastave u školama i fakultetima neće biti, a isti režim vrijedi i za vrtiće, međutim konačne odluke za vrtiće donose jedinice lokalne uprave i samouprave. Konzultirajući se sa gradonačelnikom gosp. Goranom Aladićem dogovoreno je da u...

Natječaj za odgojitelja